25 Haziran, 2024
Yeniliklerin öncüsü Tefal’in, başarılı şef Arda Türkmen ile gerçekleştirdiği iş birliğiyle Türkiye’de kullanıma sundu

Tefal, yemek dünyasının başarılı ismi Arda Türkmen ile gerçekleştirdiği iş birliğiyle mutfakları üstün özelliklere sahip yeni ve özel bir ürün serisiyle tanıştırdı. Fransa’daki ileri teknolojiye sahip üretim tesislerinde geliştirilen ProSelection tava-tencere seti, Türkiye’de satışa sunuldu.

Farklı ihtiyaçlara özel çözümler sunuyor

Yeni ve patentli titanyum özelliğiyle güçlü ve dayanıklı Tefal ProSelection Induction, yapışmaz kaplamasıyla mükemmel lezzetleri kolayca hazırlıyor. Farklı boyutlardaki tencere ve tava seçenekleriyle mutfaktaki tüm ihtiyaçlara çözüm sunan Tefal ProSelection Induction, özel teknolojisi ve premium paslanmaz çelik sapları ile indüksiyon ocaklarda ve fırında kullanılabiliyor.

Önümüzdeki dönemde kek pasta kalıpları ve düdüklü serileriyle bu yenilikler devam ediyor olacak.

‘Güçlü ve pratik yapısıyla mutfakların vazgeçilmezi olacak”

Arda Türkmen Tefal ProSelection Induction ürün serisinin güçlü ve pratik yapısıyla her mutfakta vazgeçilmez yardımcı haline geleceğini belirterek şunları söyledi:

“Özel tava ve tencere serisi, mutfakta zaman geçiren herkesin hayatını kolaylaştırmak, yapılan yemeğin lezzetini artırmak için gereken tüm özelliklere sahip. Pro Selection tava-tencereleri gerek ocak üstünde, gerekse fırında kullanmak mümkün. En lezzetli yemekleri şef ustalığında rahatlıkla evinizde yapabileceksiniz. Lezzetini kaybetmeden mükemmel yemekler yapmak için özel Tefal serileri en büyük yardımcımız olacak.” 

Seriye ait tüm ürün fiyatları basın bülteninin içindedir (perakende satış fiyatlarıdır)

Arda Proselection Tava 20 : 152,90 TL

Arda Proselection Tava 24: 169,90 TL

 

Arda Proselection Tava 26 : 189,90 TL